категорії: блоґ-запис

Ніф-ніф, Наф-наф, Нуф-нуф... та H1N1

теґи: H1N1, епідемія, свинячий грип

З холодним серцем та ясним розумом не піддаюся паніці стосовно епідемії. слідкую з боку…

А що, як і це цирк? А чи це не ігри «патріотів» «народних» обранців у передвиборчому екстазі?

і рік тому люди вмирали від респіраторних захворювань… та й у минулі роки…

Хто ж використає епідемію та карантин на свою користь? Не віриться, що ніхто не «пожне» на цій щедрій ниві відсутності ліків та національного хаосу. Чи не роз’їхалася Вона по Україні після збіговиська на Майдані 24 жовтня?
 я завжди казав: що фонограма це дуже небезпечно.

Здається, ні. Дійсно епідемія.

 згадуються фільми з героями, які рятують Світ від загибелі. А все ж може бути набагато спокійніше: без ядерних вибухів та природніх катаклізмів… «think about» – підморгує NatGeo.

Одержав листа від Оксани Sevama Яблонської.

 при маштабній епідемії практично неможливо уникнути контакту з четвертим «братиком» відомих героїв з постановок ТЮГу, але можливо робити профілатиктику у домашніх умовах. Оксана посилається на російськомовний ресурс obozrevatel.com ...і, очевидно, що сама зробила переклад:

Єдині «вхідні ворота» для інфекції – нос і рот (горло). При масштабній епідемії практично неможливо уникнути контакту з вірусом H1N1. Проблемою є не так проникнення в організм H1N1, як його швидке розмноження і поширення.
Людям, у яких ще немає ніяких симптомів інфекційного зараження, замість використання «Тамифлю» і інших превентивних засобів, радимо проводити ці прості процедури:

 1. Два рази на день полощіть горло теплою соленою водою чи слабким розчином перекису водню. Після інфікування носоглотки вірусу H1N1 потрібно 2–3 дні для подальшого поширення в організмі, після чого появляються характерні симптоми захворювання. Звичайне полоскання попередить подальше проникнення вірусу. Певною мірою полоскання сольовим розчином так само впливає на здорову людину, як і препарат «Тамифлю» на хвору. Не варто недооцінювати цей простий, дешевий і водночас достатньо результативний метод профілактики.
 2. Не рідше одного разу на день промивайте ніс теплою соленою водою чи розчином перекису водню. Прочищайте носові ходи, часто сякайтесь. Регулярно змочуйте внутрішню поверхню ніздрів ватним тампоном, змоченим в соленому розчині. Цей метод дуже ефективний для зниження чисельності вірусної популяції.
 3. Пийте якомога більше теплої рідини (особливо добра вода з лимоном). Це так само ефективно, як і полоскання горла: вода змиває віруси з глотки в шлунок – в середовище, в якому вони не зможуть вижити і розмножуватися.
 4. Підвищуйте природній імунітет, вживайте якомога більше продуктів, багатих вітаміном С. Якщо ви приймаєте вітамін С в таблетках, переконайтеся, що до складу препарату входить цинк, необхідний для засвоєння цього вітаміну.
 5. Заведіть собі правило: «Руки геть від лиця!». Ні в якому разі не піддавайтеся спокусі торкнутися лиця руками.
 6. Якомога частіше мийте руки.

Будьте здорові!